4 výhody spaní s hlavičkou česneku pod polštářem

147
Pinterest.com

Je možné, že žijete v době upírů a vlkodlaků. V takovém případě by spánek se stroužkem česneku pod polštářem měl být podpořen také stříbrným křížem nad postelí, svěcenou vodou u dveří a dřevěným kolíkem po pravé ruce.

Pokud si necháte česnek pod polštářem, pomůže vám to v něčem jiném.

Advertisement

1. Česnek odpuzuje komáry a další hmyz

Pinterest.com

Česnek vytváří silný přírodní toxický repelent proti hmyzu. Díky přirozené odpuzující povaze česneku je dokonalým nástrojem pro zabránění škůdcům rostlin. Voda z česneku se snadno vyrábí a snadno se podává. Může být použit na zeleninu nebo na kvetoucí rostliny. Ponecháním česneku pod polštářem se vyhnete komárům a kousnutí pavoukem. komáři přitahují oxid uhličitý, když vydechujeme, takže česneku, pokud chcete odpuzovat hmyz, může být efektivním způsobem

2. Česnek léčí nespavost

123rf.com

Trpíte záchvaty paniky nebo máte problémy se spánkem? Když si pod polštář dáte česnek, určitě se vám bude lépe spát. Tento lék se používá již od starověku. Antioxidační a antimikrobiální vlastnosti česneku udržují tělesné tekutiny a orgány zdravé a bez infekce. Pomáhá také při zdravém fungování srdce a mozku, čímž reguluje spánkový cyklus. Příjem hořčíku a draslíku bude vysoký, pokud budete jíst česnek. Uvolňuje vaše svaly produkcí chemické látky zvané GABA. GABA je signál těla, že je čas se uklidnit, a ochladí vaše mozkové buňky, aby mohly zahájit regenerační práci, ke které dochází přes noc.

1
2
Advertisement

Advertisement