Bulaşık makinesi tabletiyle banyonuzu temizleyebilirsiniz

1024

Banyoda şampuan ve kireç artıkları

Hiç duşunuzun içini temizleme girişiminde bulundunuz mu? Umarım bu soruya olumlu yanıt verebilirsiniz. Eğer cam duş kapınız veya duş perdeniz varsa tüm şampuan ve kireç kalıntılarını temizlemenin ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Yeni bir duş perdesi mi bakıyorsunuz? Gereksiz bir harcama yapmadan önce bu yararlı ipuçlarını deneyin.

Banyonuzu bulaşık makinesi tabletiyle temizleyin

Duş perdelerinde ve kapılarındaki inatçı kirleri çıkarmanın çok kolay etkili bir yolunu bulduk. Bu tavsiye iki standart kimyasalı birleştirerek kendi harika temizlik ürününü geliştiren bir ebeveynden geliyor. Tek ihtiyacınız olan şey mucizeler yaratacak bir sünger ve bir bulaşık makinesi tableti. Tabletin boyunu ölçün ardından tabletin içine tam olarak oturması için süngerin bir bölümünü oyuklayın. Cam duşkabin veya perdesini temizlemek için yaptığımız temizleme süngerini ıslatın ve fırçalamaya başlayın. Ilık suyla duruladıktan sonra ışıl ışıl parlayacak olan banyonuzda keyifli duşlar dileriz!

Advertisement

Harika kombinasyon

Temizliğe başlamadan önce ellerinizin sağlığı için koruyucu bir eldiven giymenizi öneririz. Bir bulaşık makinesi tabletinin ne kadar etkili olduğunu görünce şaşırabilirsiniz! Bu becerikli anne, bu pratik çalışmasını bir Facebook grubunda yayınladı ve birçok kişiye denemesi için ilham verdi. Bu şaşırtıcı temizlik numarasının ardından oldukça memnun kaldılar. Hatta bir anne bunu fırın kapağında denedi ve ne kadar çabuk temizlediğine hayret etti.

 

1
2
Advertisement