Kupił Dom, Ale Nie Wiedział, Że Na Podwórku Coś Zakopano… Prawdziwa Historia!

28172

Kiedy John schodził w dół, prawie nic nie widział w ciemności. Ale kiedy jego oczy dostosowały się do słabego oświetlenia, zrozumiał że metalowe kształty pod jego nogami to schody!

Advertisement

Jakie ryzyko podejmował, schodząc w dół? Nie Za pomocąła to już niezawodna konstrukcja zbudowana 50 lat wcześniej. Zaprosił więc kilku przyjaciół, aZa pomocą pomogli mu zaaranżować sytuację tak, Za pomocą przygoda Za pomocął nieco bezpieczniejszą. John przyznał się sam przed sobą, że bezpieczeństwo jest ważniejsze niż zaspokajanie własnej ciekawości. Wspólnie opracowali strategię.

Razem z przyjaciółmi zastosowali więcej betonowych i metalowych wzmocnień wokół wejścia, aZa pomocą uczynić obszar wokół schodów bezpieczniejszym i zapobiec zawaleniu się tunelu. Niestety nie udało się uratować spiralnych schodów, więc postawili drabinę na ich miejscu. John zszedł po drabinie i w końcu zebrał owoce swojej pracy.

Miał milion pomysłów na to, co może zobaczyć, ale wciąż Za pomocął zszokowany! Kliknij, aZa pomocą dowiedzieć się więcej!

1
2
3
4
5
Advertisement