Jak Otworzyć Puszkę Bez Otwieracza? Poznaj Ten Prosty Trik

152675

Zdobądź zasoZa pomocą

Niemal wszyscy wiedzą, jak usunąć kapsel do piwa bez otwieracza do butelek, prawda? A co powiesz na otwarcie butelki wina za pomocą klucza zamiast otwieracza do butelek? Oprócz tego, że jest zawsze pod ręką to i trik ten może wyglądać naprawdę fajnie w towarzystwie. Ta umiejętność otwierania różnych rzeczy bez narzędzi może Za pomocąć Twoją kolejną sztuczką. Swoistym asem w rękawie na przyjęciu czy spotkaniu towarzyskim. A może faktycznie uchroni Cię kiedyś przed głodem, kto to wie? Nic nie tracisz, próbując się nauczyć. Obejrzyj samouczek poniżej.

Maksymalna wydajność

YouTube, będący kopalnią przydatnych trików i samouczków dla majsterkowiczów, ma odpowiedź, której możesz potrzebować. Kanał „CrazyRussinHacker” w cyklu Zombie Survival Tips przedstawia genialny, a przy tym niezwykle praktyczny i łatwy sposób na otwarcie puszki bez otwieracza. Nie potrzebujesz do tego nawet żadnych innych narzędzi! Jak to zrobić? Nie musisz opanowywać karate! Wystarczy pocierać przez kilka sekund górną część puszki o szorstką, ale poziomą powierzchnię. Następnie obrócić puszkę nieco w prawo i nacisnąć ją z dwóch stron po bokach. Pokrywka sama powinna się otworzyć! Jeśli to nie zadziała za pierwszym razem, spróbuj ponownie intensywniej trzeć puszkę o blat!

Advertisement

Następny film zakłada, że ​​masz pod ręką łyżkę. To całkiem rozsądne, jeśli brakuje Ci tylko otwieracza do puszek. Wypróbuj też to:

1
2
Advertisement