Kupił Dom, Ale Nie Wiedział, Że Na Podwórku Coś Zakopano… Prawdziwa Historia!

28303

John wpadł na genialny pomysł poszukiwania ukrytego „skarbu”. Poszedł do ratusza, aby uzyskać wszelkie możliwe informacje o swoim domu. Większość dokumentów jakie otrzymał była tym samym, co John już posiadał.

Advertisement

Ale dzięki niewielkiemu naszkicowanemu rysunkowi na jednym z planów nieruchomości John odkrył nową wskazówkę. Według dokumentów, w 1961 roku pewna firma, która budowała w okolicy baseny, poprosiła o pozwolenie na budowę na jego terenie. Jednak na podwórku nie było przecież żadnego basenu! Dlaczego firma w ogóle potrzebowała takiego zezwolenia?

Po odkryciu szkicu John wlot zrozumiał, że musi zacząć być znacznie bardziej ostrożny w swoich poszukiwaniach. Zatrudnił specjalistów, którzy pomogli mu przynieść odpowiednie narzędzia do pracy. Dzięki wykrywaczom metalu w końcu odkryli, czym dokładnie jest „skarb”.

John był zachwycony, gdy detektory zaczęły wydawać z siebie dźwięki w dwóch różnych miejscach podwórka. Zaznaczył dokładnie te dwie lokalizacje i postanowił trochę odpocząć, żeby starannie zaplanować kolejny krok.

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość? Zaraz się dowiesz, co John znalazł na swoim podwórku! Przejdź na kolejną stronę artykułu!

1
2
3
4
5
Advertisement