İşte aspiratörünüzün filtresini kolayla temizlemeniz için bir neden

3011

Bu taktik aspiratör filtresi temizlemek için dünyadaki en kolay şey

Bırakın yağlı, pis bir filtreyi aspiratör temizlemek bile zevkli bir iş değildir. Basit görünebilir ancak düzgün bir şekilde temizlemek istiyorsanız  biraz ince işçilik ve emek sarf etmeniz gerekmektedir. Bu herkesin sahip olmadığı bir yetenektir. Neyse ki, biraz kola yardımıyla aspiratör filtresi temizlemek çok daha kolay bir hale geliyor.

Advertisement

Coca-Cola sadece lezzetli bir içecek değil, aynı zamanda harika bir ürün.

Kola

Coca-cola bir çok farklı kullanımda ve normal içimde zevkle tüketilen gazlı bir içecektir. Aslında bu ürün çok çeşitli eşyaları temizlemek için kullanılabilir. Klozeti temizlemek ya da çaydanlığınızdaki kireci temizlemek buna örnek gösterilebilir. Bu popüler içeceğin eşyaları temizleyebilecek kadar kimyasal olduğu söyleniyor. Kim tahmin ederdi ki? Ayrıca çocuklarınızın saçına yapışan sakızların çıkarılmasına da yardımcı olur. Bir kaseyi yarısına kadar kolayla doldurun ve sakızın yapıştığı bölgede biraz kalmasını sağlayın, ne kadar kolay temizlendiğini göreceksiniz.

Saçınızı yıkayın

Saçınızı kolayla yıkamanın birçok avantajı olduğunu biliyor muydunuz? Gerçekten bazı iddiaların söylediği kadar etkili olup olmadığını söyleyemeyiz ancak daha hacimli saçlar istiyorsanız bu taktik muhtemelen denemeye değer. Kolanın saçınıza canlılık ve şık, asi bir yapı kazandırdığı iddia ediliyor, iyi bir şekilde tabii ki. Kolanın yüksek asitliliği saç pullarının büzülmesine ve kapanmasına neden olur. Bunun sonucu olarak saçlarınız parıldayacaktır. Kulağa harika gelmiyor mu? Bu konuda bilmeniz gereken her şeyi buradan öğrenebilirsiniz.

Ama önce konuya gelelim: Aspiratörünüzü kola yardımıyla nasıl temizlersiniz! Talimatlar bir sonraki sayfadadır.

Sorumluluk Reddi: Sonuçlar garanti edilmez ve kişiden kişiye değişebilir.

1
2
Advertisement