Jeden Przycisk A Sprawia Że Schody Nie Są Przeszkodą Dla Wózków Inwalidzkich! Zobacz Jak Działa

23613

W dzisiejszych czasach każda osoba powinna mieć dostęp do budynków publicznych, bez względu na to czy jest sprawna fizycznie czy nie. Kiedy żyjesz na wózku inwalidzkim, Twoim celem jest uzyskanie jak największej niezależności. Jeśli spojrzysz na to zdjęcie, to jak możesz nie pomyśleć “Jak ta biedna kobieta ma dostać się na te schody?”. Nie ma tam ani rampy ani windy. Na szczęście jest przycisk sygnału, który może nacisnąć. Jak działa ten przycisk?

Advertisement

Ten pomocny guzik wnet sprawia, że ​​rozmaite budynki stają się dostępne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. I to zaledwie jednym naciśnięciem przycisku!

Przejście

Mimo że każdego dnia pojawiają się nowe innowacje w zakresie architektury, niektóre stare budynki nie są odpowiednio przystosowane do wózków inwalidzkich. Miejsca te starają się zadowolić prowizorycznymi rampami, nieestetycznymi dodatkami i personelem próbującym pomagać osobom niepełnosprawnym poprzez ręczne prowadzenie ich czy wnoszenie. Jak możesz sobie wyobrazić, jest to bardzo kłopotliwe dla wszystkich zaangażowanych w to osób. Musi istnieć lepsza opcja rozwiązania tego problemu i istnieje!

Zmiana

Brytyjska firma All Good Trio wymyśliła to rozwiązanie, gdy jej pracownicy zdali sobie sprawę z tego, że musi istnieć jakiś łatwiejszy sposób niż przebudowa wejść do budynków. Dzięki innowacyjnemu projektowi żaden budynek nie wymaga teraz gruntownej renowacji, a nawet lepiej, wynik jest praktycznie niewidoczny z zewnątrz!

Sprawdź następną stronę tego niesamowitego wynalazku w akcji!

1
2
Advertisement